FTTX-PT-M16 FTTH 16 Kär Glasfaser Zougangsterminalbox
Modellnummer:  FTTX-PT-M16
Mark:Softel
MOQ:10
gou  Mauermontéiert oder op enger Stang montéiert
gou  Praktesch fir de Bau vu verschiddene FTTx-Netzwierker
gou All-in-One fir Glasfaserverdeelung, -opdeelung a -verdeelung
Produktdetailer
Technesch Parameteren
Dimensioun a Kabelweeër
Installatiounshandbuch
Eroflueden
01
Produktbeschreiwung
Kuerz Beschreiwung
FTTX-PT-M16Glasfaser Zougangsterminalboxass néideg a populär beim Asaz vun FTTH.
Funktionell Funktiounen
Loosst eis elo d'Spezifikatioune vum FTTX-PT-M16 genau kucken: Ëmweltufuerderungen: Betribstemperatur: -40°C bis +85°C Relativ Fiichtegkeet: ≤85% (+30°C) Atmosphärendrock: 70KPa bis 106Kpa Technescht Datenblat: Insertion Loss: ≤0.15dB UPC Retourverloscht: ≥50dB APC Retourverloscht: ≥60dB Technescht Datenblat fir de Blëtzschutz: Den Isolatiounswidderstand tëscht dem Äerdungsapparat an de Metalldeeler vun der Këscht ass net manner wéi 2×104MΩ/500V (DC); Infrarout ≥2×104MΩ/500V. D'Widderstandsspannung tëscht dem Äerdungsapparat, dem Këschtkierper a senge Metalldeeler ass net manner wéi 3000V (DC)/min, ouni Duerchfall oder Iwwerblëtz; U≥3000V.
Material PC+ABS
Gréisst (A*B*C) 319,3*214*133mm
Maximal Kapazitéit 48
Installatiounsgréisst (Bild 2) D*E 52*166*166mm
An de gréisste Kabelduerchmiesser (mm) ᴓ8~14mm
Maximal Gréisst vum Branchlach ᴓ16mm
Waasserdicht SC/A PC Adapteren 16
Ëmweltfuerderung
Aarbechtstemperatur -40℃~+85℃
Relativ Loftfiichtegkeet ≤85% (+30℃)
Atmosphärendrock 70 kPa~106 kPa
Spezifikatioune vum opteschen Accessoire
Insertion Loss ≤0,3dB
UPC Réckgabverloscht ≥50dB
APC Réckgabverloscht ≥60dB
Liewensdauer vun der Insertioun an der Extraktioun >1000 Mol
Donnerbeständeg Technesch Spezifikatiounen
Den Äerdungsapparat ass mam Schrank isoléiert, an den Isolatiounswidderstand ass manner wéi 2MΩ/500V (DC).
Infrarout ≥2MΩ/500V
D'Widderstandsspannung tëscht dem Äerdungsapparat an dem Schaf ass net manner wéi 3000V (DC)/min, kee Lächer, kee Blitz; U≥3000V